"Тазалық тазаланған жерде емес, сақталатын жерде"

Бугiн Степногорск қаласында Мемлекет басшының тапсырмасына сәйкес "Таза Қазақстан" экологиялық акциясы аясында қарқынды тазалау жұмыстары жүргiз iлдi. Қоғамда экологиялық мәдениеттi қалыптастыру мақсатында Ю. Гагарин атындағы 7 мектебiмiзде белсендiлiк арта түсті. Мектеб ұжымы көше жиектерин, оның маңын және мектеп маңын арнайы бөлінген жерлерде тазартты. "Тазалық тазаланған жерде емес, сақталатын жерде" Әрбiр тұрғынын ауласын тазалығына мән беріп, ластамай, белсендi атсалысуға шақырамыз.
Акция нәтижесінде 60 қап қоқыс жиналды. Сенбiлiкте 40 адам қатысты.
#Біртұтас_тәрбие
#oqu_agartu_ministrligi